سالاد میوه های زمستانی


سالاد میوه های زمستانی
سالاد

مواد لازم

انگور بدون هسته

  1 فنجان

آبلیمو

  1 قاشق سوپ خوری

پرتقال فیله شده

  1 فنجان

خامه

  1 فنجان

سیب پوست گرفته ورقه شده

  1 فنجان

کیوی بدون پوست

  2 عدد

موز حلقه شده

  1 فنجان

نارنگی فیله شده

  1 فنجان

آبلیمو را در ظرف سالاد می ریزیم. سیب ورقه شده را با آن مخلوط می کنیم و سپس به جز کیوی بقیه میوه ها را اضافه کرده و میوه ها را با آرامی مخلوط می کنیم و بعد خامه را در قیف با ماسوره کنگره دار روی سالاد به صورت شکوفه قرار می دهیم و سپس کیوی ها را چهار قاچ کرده، روی سالاد را با آن تزئین می کنیم

: آشپزباشی آنلاین

تصویر غذا
شام چی داریم؟ - سالاد میوه های زمستانی

به این غذا رای بدید
تا حالا   نفر به این غذا رای دادند که در مجموع به نظرشون این غذا   بوده است
در ضمن  2014  نفر هم، این دستور پخت رو مشاهده کردند
شما هم می تونید با کلیک روی شكلك ها به این غذا رای بدید
اگر ماوس رو یکم روی هر ستاره نگه داری، بهت نشون میده که معنیش چیهاگر دوست داری نظرات بقیه رو راجع به این غذا بدونی یا اینکه نظرت رو بنویسی که بقیه بخونند به این قسمت یه نگاهی بنداز


مائده   (مدير سايت) 1392/11/22
امیر علی جان برای فیله کردن سر پرتقال رو جدا میکنیم. طوری که به پره های پرتقال برسیم و بتونیم مرز پوست و گوشت پرتقال رو ببینیم.
بعد شروع میکنیم از بالا به پایین پوست رو خیلی کلفت جدا میکنیم. طوری که یه مقداری از خود پرتقال هم بهش باشه. اگه جایی از سفیدی پوست موند، اون رو هم جدا میکنیم. به این ترتیب همه پوستش رو جدا میکنیم. اینجوری فقط یه توپ پرتقالی نارنجی میبینید که هیچ سفیدی از پوست داخلی بهش باقی نمونده. کلا برای این کار به یه چاقوی خیلی تیز احتیاج دارید. پس مراقب دستتون باشید.
حالا پرتقال رو توی دستتون بگیرید و به کمک چاقو از کنار پره های هر فیله، یه برش بزنید. و برش بعدی رو سمت دیگه فیله بزنید تا فیله از پوست نرم دورش جدا بشه.کار سختی نیست. فقط یکم دقت میخواد.

امیرعلی 1392/11/22
با سلام وخسته نباشید توضیح ندادیدچطور نارنگی وپرتقال رافیله کنیم

خوشحال می شیم که نظرتون رو راجع به این دستور پخت بدونیم


Graph