پیتزا نارنجکی


پیتزا نارنجکی
پیش غذا

مواد لازم

ادویه و نمک

  به مقدار لازم

پنیر پیتزا رنده شده

  2 پیمانه

پیاز خرد شده

  1 عدد

ذرت آب پز

  1/2 پیمانه

سس گوجه فرنگی

  به مقدار لازم

قارچ خرد شده

  1 پیمانه

گوشت چرخ کرده

  1 پیمانه

نان باگت

  2 عدد

ابتدا پیاز را در روغن تفت میدهیم سپس گوشت و ادویه را به آن اضافه میکنیم وقتی خوب پخته و تفت داده شد، قارچ را به آن اضافه میکنیم. مواد را مخلوط کرده و کاملا تفت میدهیم... در آخر ذرت و نمک را اضافه میکنیم تا با الباقی مواد پخته شود.

اکنون نانهای باگت را بصورت حلقه ای و به ضخامت 1.5 سانت برش میزنیم و در کف سینی فر یا ماکروفر میچینیم.

توسط یک قلم مو سطح نانها را به سس گوجه و روغن مایع آغشته کرده و روی آنها کمی پنیر پیتزامیریزیم. سینی را در فر یا ماکروفر قرار میدهیم به اندازه ای که فقط پنیر روی سطح نان ذوب شود...

سپس نانها را از فر خارج کرده و روی سطج هر نان را با موادی که از قبل تهیه کردیم میپوشانیم و روی مواد را پنیر پیتزا میریزیم.

سینی حاوی نانهای نارنجکی را مجدد در فر یا ماکروفر قرار میدهیم در حدی که پنیر روی مواد ذوب شود و در صورت تمایل از شعله بالایی فر و یا دستور گریل در ماکروفر استفاده میکنیم تا روی سطح پیتزای ما طلایی شود.
پیش غذای خوشمزه ما حاضر شده و میتونه سرو بشه.


چون سطح نانها کوچک است، ترجیحا مواد اولیه را بسیار ریز خرد کنید و دیگر اینکه بر طبق ذائقه میتوانید از مواد جایگزین مثل: سوسیس و کالباس، فلفل دلمه، زیتون و ... استفاده کنید.

: یک دوست دات کام

به این غذا رای بدید
تا حالا   نفر به این غذا رای دادند که در مجموع به نظرشون این غذا   بوده است
در ضمن  1861  نفر هم، این دستور پخت رو مشاهده کردند
شما هم می تونید با کلیک روی شكلك ها به این غذا رای بدید
اگر ماوس رو یکم روی هر ستاره نگه داری، بهت نشون میده که معنیش چیهاگر دوست داری نظرات بقیه رو راجع به این غذا بدونی یا اینکه نظرت رو بنویسی که بقیه بخونند به این قسمت یه نگاهی بنداز


خوشحال می شیم که نظرتون رو راجع به این دستور پخت بدونیم


Graph