ماکارانی‌ با قارچ‌ و ژامبون‌ مرغ‌


ماکارانی‌ با قارچ‌ و ژامبون‌ مرغ‌

مواد لازم

پنیر پیتزا

  300 گرم

پیاز متوسط

  2 عدد

رب گوجه فرنگی

  2 قاشق سوپ خوری

روغن مایع

  1/3 پیمانه

ژامبون مرغ

  300 گرم

فلفل دلمه ای

  1 عدد

قارچ

  100 گرم

ماکارونی

  500 گرم

نخودفرنگی

  100 گرم

نمک و فلفل

  به مقدار لازم

ابتدا ماکارانی ها را در ظرفی به همراه آب ، روغن مایع و نمک می ریزیم تا کمی بپزد.در این حین پیازها را خرد کرده و روی روغن تفت می دهیم تا طلایی شود، پس از این کار فلفل دلمه ای خرد شده را نیز به همراه قارچ به آن اضافه می کنیم تا تفت بخورد.
هنگامی که احساس کردید مواد شما به خوبی تفت خورده ، به آن رب گوجه و ژامبون مرغ را، که باید به صورت ریز شده باشد، اضافه کرده و هم می زنیم .تنها یک دقیقه مانده به برداشتن مخلوط آماده شده از روی حرارت ، به آن پنیر پیتزا و نخود فرنگی پخته شده را اضافه می کنیم .بهتر است مخلوط آماده شده ، یا به عبارتی مایع ماکارانی ، را به صورت جداگانه با ماکارانی پخته شده ، میل کنیم ، البته می توان مایع آن را با ماکارانی دم کشیده هم میل کرد.


بارها شده که با انواع پیتزاها برخورد کرده باشیم ;برای مثال پیتزای مخلوط یا مخصوص ، ژامبون ، قارچ ، گوشت و...این مسئله در رابطه با ماکارانی ها هم صدق می کند.به طور معمول ماکارانی را با گوشت چرخ کرده درست می کنند، اما این غذا می تواند انواع دیگری هم داشته باشد، که ما برای شما طرز تهیه ماکارانی با قارچ و ژامبون مرغ را می نویسیم .

: آموزش آشپزی

تصویر غذا
شام چی داریم؟ - ماکارانی‌ با قارچ‌ و ژامبون‌ مرغ‌

به این غذا رای بدید
تا حالا   نفر به این غذا رای دادند که در مجموع به نظرشون این غذا   بوده است
در ضمن  2009  نفر هم، این دستور پخت رو مشاهده کردند
شما هم می تونید با کلیک روی شكلك ها به این غذا رای بدید
اگر ماوس رو یکم روی هر ستاره نگه داری، بهت نشون میده که معنیش چیهاگر دوست داری نظرات بقیه رو راجع به این غذا بدونی یا اینکه نظرت رو بنویسی که بقیه بخونند به این قسمت یه نگاهی بنداز


معصومه 1392/05/01
به جای روغن مایع از روغن زیتون مولیناری الیت استفاده کنیم غذاش سالم تر نی شه؟

خوشحال می شیم که نظرتون رو راجع به این دستور پخت بدونیم


Graph